Tomasz Oświeciński poleca naszą dietę sokową

30 lipca 2019

Tomasz Oświeciński poleca dietę sokową

Kochani,
Ostatnie dni mogliście śledzić moje postępy z dietą sokową. To moje pierwsze doświadczenie z dietą tego typu. Po 6 pełnych dniach mogę Wam śmiało polecić. Pierwszy dzień był najtrudniejszy, bo od wielu lat każdy spożywany przeze mnie posiłek zawierał mięso. Organizm musiał się przestawić... wbrew temu co myślałem nie brakowało mi energii, nie bolała mnie głowa. Dziękuję @zdrowa_terapia_sokowa za możliwość spróbowania czegoś nowego, zaskoczyliście mnie różnorodnością oraz smakiem soków :) oczywiście pozytywnie! Dziś już wiem, że raz w miesiącu zrobię sobie taki detox.

A kiedy Ty zaczynasz?

Kuracja oczyszczająca SOFT przeznaczona jest dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają przygodę z oczyszczaniem dietą sokową. Koktajle zostały skomponowane tak, aby w łatwy sposób przeprowadzić pierwszy poziom oczyszczenia. Kuracja jednodniowa to solidna dawka witamin i minerałów, które z powodzeniem zastąpią tradycyjne posiłki a zarazem będą korzystną odmianą jeśli jesteś świadomy błędów żywieniowych, które popełniasz. Jeśli masz obawy przed dłuższą kuracją oczyszczającą program SOFT jest właśnie dla ciebie.

W koktajlach programu znajdziesz m.in.: szpinak, ogórki, cytrynę, wodę brzozową (oskoła), jabłko, pomarańcze, ananasa, nasiona chia, buraki, marchew, truskawki, grejpfruty, imbir, miętę, młody jęczmień i trawę cytrynową.

Program SOFT jest właśnie dla Ciebie

Najnowsze

letnia promocja 25 lipca 2019, godz. 11:50
Letnia PROMOCJA
Prestiżowy produkt roku 04 kwietnia 2019, godz. 10:33
Statuetka PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU
Walerija Żurawlewa 30 marca 2019, godz. 10:44
Walerija Żurawlewa poleca naszą dietę sokową