Detoks sokowy i Slim G Fashion TV

01 maja 2019

Detoks sokowy z suplementem diety

Początek Nowego Roku kalendarzowego to idealny czas na zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych. Niejednokrotnie w okresie jesienno-zimowym zaobserwować można nadmierne gromadzenie się toksyn w organizmie. Wynika to z mniejszej kontroli zawartości naszego talerza oraz ograniczonej dostępności sezonowych warzyw po które chętnie sięgamy w miesiącach letnich. Niższa temperatura sprzyja sięganiu po wysokokaloryczne potrawy oraz przekąski, charakteryzujące się znacznym stopniem przetworzenia. Ponadto, zwiększona podaż kofeiny, wyroby tytoniowe oraz alkohol skutecznie deregulują gospodarkę kwasowo-zasadową organizmu. Nawyki "złej diety" często widoczne są na zewnętrz naszego organizmu. Osłabiona kondycja skóry, wypadanie włosów, łamliwość paznokci to tylko niektóre z zewnętrznych objawów świadczących o konieczności zmiany. Od wewnątrz obserwujemy osłabienie odporności, zmęczenie, brak możliwości koncentracji oraz ogólnoustrojowe złym samopoczucie. Narządem odpowiedzialnym za dezaktywację powszechnie obecnych w organizmie toksyn jest wątroba.

Co robić aby wpłynąć na poprawę pracy tego ważnego narządu i jak skutecznie wspomagać odnowę organizmu?

Korzystne z punktu widzenia żywieniowego jest oczyszczenie organizmu z wykorzystaniem krótkotrwałego detoksu, którego bazę stanowić będą owoce i warzywa. Wspomniane surowce stanowią cenne źródło składników mineralnych oraz witamin. Soki tłoczone są na zimno, co zapobiega stratom cennych składników odżywczych których źródłem jest kuracja oczyszczająca Soft. Poza składnikami odżywczymi nasz organizm otrzymuje potężną dawkę substancji naturalnie występujących w roślinach mających działanie detoksykujące. Owoce i warzywa stanowiące surowiec do produkcji charakteryzują się najwyższą jakością co stanowi gwarancję skuteczności kuracji oraz wysoką zawartość cennych składników.

suplement diety - Slim G

Jak mówi powiedzenie: "Siła drzemie w naturze"; kierując się tymi słowami stworzyliśmy również linię suplementów diety bazujących wyłącznie naturalnych wyciągach roślinnych. Znając właściwości poszczególnych ekstraktów i ich oddziaływania na organizm człowieka przedstawiamy preparat Slim G wpływający na poprawę metabolizmu oraz wykazujący działanie odtruwające. Zawartość poszczególnych składników preparatu wykazuje synergistyczne działanie mające na celu walkę ze zbędnymi kilogramami, utrzymanie właściwego tempa przemian zachodzących w organizmie, oczyszczanie i detoksykację.

Kuracja sokami stanowi idealny wstęp do diety oraz zmiany nawyków żywieniowych. Slim G działa wspomagająco na kolejnym etapie jakim jest redukcja masy ciała. Posiadając tak silne wsparcie ze strony naturalnych składników roślinnych pozostaje tylko wyznaczyć cel i wytrwale go realizować. Brak planu to zaplanowana porażka. Zmiany są na wyciągnięcie ręki, od Ciebie zależy czy podejmiesz walkę w której nagrodą jest dobrze odżywiony, pełny zdrowia i energii organizm.

Najnowsze

06 sierpnia 2020, godz. 12:55
Sok z buraków - dopuszczalny doping
30 lipca 2020, godz. 11:37
Soki jako świetne źródło antyoksydantów
05 czerwca 2020, godz. 10:18
Poprawa koncentracji i samopoczucia dzięki pysznym sokom
27 maja 2020, godz. 10:00
Zielone soki
08 kwietnia 2020, godz. 11:21
Czy soki z owoców i warzyw działają przeciwwirusowo?